fbpx

Apie mus

Mes pasirūpinsime išskirtinėmis Jūsų akimirkomis!

Ar esate pasiruošę patirti naujų įspūdžių?

N

Profesionalumas

Veikla, kuria užsiimame tai ne tik verslas. Tai hobis, aistra ir malonumas, kuriuo mėgaujamės kiekvieną dieną. Mes atsakingai žiūrime į kiekvieną užklausą, kiekvieną mums skirtą užduotį. Esame pasiruošę greitai ir profesionaliai Jums padėti bei išspręsti visus kilusius klausimus.

}

Ilgametė patirtis

Mūsų komanda mėgsta keliauti, o mėgstamiausia transporto priemonė, žinoma, yra laivai. Esame nuplaukę tūkstančius jūrmylių, apkeliavę dešimtis šalių, aplankę daugybę parodų bei su laivyba susijusių renginių, todėl galime pasidalinti mūsų pačių sukaupta ilgamete patirtimi bei praktiniais patarimais.

Kokybė

Paslaugų kokybė visuomet mums išlieka didžiausiu prioritetu. Siekiame, jog kiekvienas klientas būtų patenkintas teikiamų paslaugų kokybe. Dedame visas pastangas, kad kelionės planavimas būtų greitas, sklandus, o kelionė laivu būtų kupina nepamirštamų įspūdžių.

Patikimumas

Pozityvūs mūsų klientų įspūdžiai visuomet įkvepia mus stengtis dar labiau. Visuomet mielai su Jumis susitiksime puodeliui kavos, galėsime aprodyti Klaipėdos uoste prišvartuotą mūsų laivą bei papasakosime visas kelionių laivu subtilybes.

w

Konsultacijos

Mes suprantame, jog turėsite daug įvairių klausimų, ypatingai jei į kelionę laivu išsiruošėte pirmą kartą. Visuomet mielai pakonsultuosime ir padėsime nepasiklysti informacijos jūroje. Susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir jau artimiausiu metu susisieksime bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Puikūs įspūdžiai

visuomet stengiamės, kad Jus lydėtų tik patys geriausi įspūdžiai, o kilus net ir menkiausioms problemoms, dedame visas pastangas, kad jos būtų išspręstos kaip įmanoma greičiau. Patikėkite savo kelionės rūpesčius profesionalams ir Jums beliks mėgautis nepakartojamais įspūdžiais!

Laivo nuoma Lietuvoje

Ieškantiems nepamirštamų įspūdžių – kviečiame išbandyti kelionę laivu Lietuvoje. Siūlome stilingo, prabangaus interjero katerio nuomą Lietuvoje tiek individualioms kelionėms, tiek kelionėms su laivo kapitonu. Atostogos, romantika, nepamirštamas laikas draugų kompanijoje, pažintis su nepakartojama Lietuvos gamta – tai tik nedidelė dalis to, ką galite patirti… 

Laivo nuoma užsienyje

Mėgstate keliauti? Patirkite kvapą gniaužiančių įspūdžių! Siūlome įvairias kelionių laivu kryptis visame pasaulyje. Keliaudami laivu užsienyje, atrasite neįtikėtinų gamtos kampelių, o besikeičiantys vaizdai privers gerėtis kiekviena akimirka. Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kelionių kryptį bei pasirūpinsime, kad kelionės planavimas būtų paprastas ir malonus! 

Mūsų klientų atsiliepimai

Travel Boat komandos paslaugomis naudojomės jau keletą kartų tiek kelionėms Lietuvoje, tiek užsienyje. Likau sužavėtas profesionalumu. Tik patys geriausi įspūdžiai!

– Tadas Brunza

Puikus laikas – tiek saulės, maudynių ir geros nuotaikos….Viskas buvo puikiai. Rekomenduojam

– Aida ir Giedrius

Gimtadienis buvo tobulas, nes draugų kompanija ir jų tobula dovana paliko nerealius įspūdžius. Ačiū jiems ir ačiū kapitonui . Emocijos nepakartotinos
– Diana

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!