fbpx

Ispanija

Tiek pirmą sykį išsiruošusiems į kelionę laivu, tiek jau pamėgusiems tokį atostogų formatą Ispanija išlieka viena populiariausių ir patraukliausių krypčių. Supama Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno Ispanija daug dėmesio skiria turizmo plėtrai, todėl poilsiautojai šalies pakrantėmis plaukti gali ir spalį, kuomet daugelyje jūrinių valstybių sezonas jau laikomas baigtu. Ispanijai priklausančios Balearų salos neretai vadinamos šio regiono vandens turizmo širdimi, kadangi jose įsikūrę ir turistų traukos centrai – Maljorka, Ibisa.
Ispanija yra suskirstyta į 50 provincijų, šios dalinamos į 17 autonominių regionų ir 2 autonominius miestus (Melilją ir Seutą). Šalis ribojasi su Prancūzija, Andora, Portugalija, Gibraltaru, Maroku. Tai – flamenko ritmų ir koridos karščio šalis, kurią turistai vertina už svetingumą ir vaišingumą.
Viena turtingiausių Ispanijos dalių – Katalonija, kuriai priklausanti romantiškoji Kosta Brava palei jūrą tęsiasi net 200 km ir yra gausi tipinių pakrančių miestelių bei gyvenviečių. Kosta Dorados pakrantėje greičiausiai išvysite tradicinį Katalonijos šokį sardaną, kuris, susikibus rankomis, atliekamas gatvėje; Andalūzijos sostinėje Kordoboje žavėsitės siauromis miesto gatvelėmis, susispaudusiomis apie miesto mečetę; Montserato vienuolyne – norų išsipildymo vietoje galėsite pasiklausyti seniausias Europos chorinio dainavimo tradicijas išsaugojusio berniukų choro bei pakuždėti savo didžiausią troškimą Juodajai Madonai. Auksinio smėlio paplūdimiuose norėsis praleisti ne vieną popietę, o šiltas vanduo neabejotinai kvies atrasti vandens pramogas. Ispanija pasiruošusi atsiliepti į visus atostogaujančiųjų poreikius – šalyje turizmui skiriamas ypatingas dėmesys.
Romantiškais vakarais laivo denyje skanaukite jūros gėrybes, tortilijas, paeljas. Lankydamiesi Pietuose nepamirškite paragauti citrusinių vaisių, o lauktuvėms parvežti alyvuogių aliejaus. Ispanai tikrai žinos, kaip pasirūpinti tobulais Jūsų atostogų skoniais!

Rezervuokite laivą Ispanijoje

Pasinaudokite mūsų siūloma laivų paieška – greitai ir patogiai surasite Jūsų poreikius atitinkantį laivą įvairiose pasaulio vietose! Pasirinkite patinkantį laivą, spauskite „Sekantis“ ir pamatysite visą išsamią informaciją. Jei pageidaujate, pasirinkite papildomas paslaugas ir pateikite laivo rezervaciją. Rezervacija yra visiškai NEMOKAMA, o gavę informaciją, artimiausiu metu su Jumis susisieksime suderinti visų detalių. Turite klausimų? Susisiekite tel. nr. +370 698 34089 arba el. p. info@travelboat.lt

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!