fbpx
Norėtumėte apsilankyti nuostabioje Maljorkoje ir pamatyti kvapą gniaužiančius vaizdus plaukiant laivu? Dabar tam pats tinkamiausias metas! Mūsų partneriai CRUESA Jums paruošė išskirtinį pasiūlymą – rezervuojant laivą Maljorkoje gegužės mėn. taikoma net 35% nuolaida!!! Išsirinkite Jums patinkantį laivą mūsų rezervacijų sistemoje ir nemokamai jį rezervuokite arba susisiekite su mumis – padėsime Jums tai padaryti!
Maljorka (isp. Mallorca) – sala Viduržemio jūroje, Balearų salyne, didžiausia salyno ir visos Ispanijos sala. Plotas 3640,11 km². Maljorka – pasaulinės reikšmės kurortinė vietovė. Per metus salą aplanko ~20 mln. turistų, daugiausia iš Vokietijos, JK, Prancūzijos, Rusijos ir kt. Daugiausia lankytojų sala sulaukia liepos-rugpjūčio mėnesiais. Maljorkoje labai daug paplūdimių kiekvienam skoniui, nuo plačių, kilometrus besitęsiančių smėlio juostų, iki atokių, tarp uolų įsispraudusių įlankėlių.
Maljorkos sala buvo užkariauta Romos imperijos. V a. ją valdė vandalai, kurie prijungė salas prie savo karalystės. 534 m. Maljorka atiteko Bizantijai ir buvo administruojama iš Sardinijos. Nuo 707 m. Maljorką kontroliavo saracėnai, o 902 m. ji buvo prijungta prie Kordobos kalifato. Šiam suirus, Maljorką XI a. valdė Denija, o 1076–1116 m. ji buvo nepriklausoma musulmoniška valstybė (taifa). 1114 m. Maljorką laikinai užėmė Katalonija, o netrukus įsitvirtino Almoravidai, o vėliau šiuos pakeitė Almohadai. 1229 m. Aragonas užėmė salą ir padarė ją savo valda. 1276–1344 m. Aragoną padalinus, čia egzistavo Maljorkos karalystė. Vėliau ji vėl sugrįžo Aragonui, o vėliau, kartu su juo, atiteko Ispanijos karalystei.

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!

Nepamirštami įspūdžiai nuostabiose šalyse