fbpx

Karibai

Karibai – visų buriuotojų, kapitonų ir vandens turizmo entuziastų rojus. Apimantys daugiau nei 7000 tropinių salų jie – nepakartojama Jūsų atostogų ant vandens kryptis. Čia plyti ramūs akinamos turkio spalvos vandenys, o juose slypintys spalvingi koralų rifai neabejotinai atima žadą. Sakoma, kad Karibuose pamatyti saulėlydžiai atmintyje išlieka visą gyvenimą! Ar nutartumėte ramybės ieškoti Martinikos žvejų gyvenvietėse, ar atrasti kubietiškus ritmus niekuomet nemiegančioje Havanoje, Karibų salose rasite viską, ko prireiks tobuloms atostogoms ant vandens.
Visos kelionės dienos pasitiks su naujais įspūdžiais ir atradimais, tačiau kiekvieną iš jų neabejotinai lydės balto smėlio pakrantės. Leiskitės į nardymo nuotykį, lankykitės soduose ir nacionaliniuose parkuose, skanaukite puikiausius vaisius po palmėmis – laikas Karibuose taps Jūsų gyvenimo atostogomis!

Karibai yra viena populiariausių laivų krypčių, tad infrastruktūra čia labai pritaikyta turistams, kurie atplaukia trumpam laikui. Išėję iš laivo iškart pamatysite ne vieną turizmo informacijos centrą, kuriame galėsite pasiteirauti, ką rekomenduotina pamatyti saloje. Visai greta savo paslaugas siūlo ir taksi vairuotojai: dažnai jie mėgsta būti vairuotojais-gidais, kurie ne tik pavežioja po įspūdingiausias salos vietas, paplūdimius, bet ir papasakoja apie tenykštį gyvenimą.

Apsilankius Jamaikoje būtina pasigrožėti kavos ar bananų plantacijomis, kalnais ir didingais salos kriokliais. Kozumelis į pasaulio žemėlapį jau įėjo kaip pati patraukliausia nardymo vieta, turinti užburiantį koralinį rifą, maža to, čia galima aplankyti ir majų šventyklų griuvėsius. Galime patikinti – salomis turtinguose Karibuose tikrai bus ką atrasti!

Rezervuokite laivą Karibuose

Pasinaudokite mūsų siūloma laivų paieška – greitai ir patogiai surasite Jūsų poreikius atitinkantį laivą įvairiose pasaulio vietose! Pasirinkite patinkantį laivą, spauskite „Sekantis“ ir pamatysite visą išsamią informaciją. Jei pageidaujate, pasirinkite papildomas paslaugas ir pateikite laivo rezervaciją. Rezervacija yra visiškai NEMOKAMA, o gavę informaciją, artimiausiu metu su Jumis susisieksime suderinti visų detalių. Turite klausimų? Susisiekite tel. nr. +370 698 34089 arba el. p. info@travelboat.lt

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!