Kruizai Lietuvoje

moderniu kateriu Bayliner 285 Cruiser

Klaipėda – Klaipėdos uostas – Kiaulės nugara – Klaipėda

2 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina: 280eur

Išplaukę iš Klaipėdos, apžiūrėsite uosto akvatoriją bei pasieksite INDEPENDENCE dujų saugyklą. Priplaukę prie Kiaulės nugaros, galėsite smagiai papiknikauti laive, pasimėgauti saule ir aplink supančiais nuostabiais vaizdais. Puikiai praleidę laiką, sugrįšite į Klaipėdą.

Klaipėda – Juodkrantė – Mirusios kopos – Klaipėda

4 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina: 400 eur.

Išvykimas iš Klaipėdos. Besigrožėdami Kuršių marių krantais, praplauksite uosto akvatoriją.  Kelionėd metu sustosite Juodkrantėje, kur galėsite papietauti ir pasivaikščioti krantine ar aplankyti Raganų kalną. Pasibuvę Juodkrantėje, nuplauksite iki Mirusių kopų. Čia turėsite progą ne tik papiknikauti, pasimėgauti saule, išsimaudyti bet ir pasidaryti puikių fotografijų nepakartojamų Mirusių kopų vaizdų iš vandens. Kelionės pabaigoje sugrįšite į Klaipėdą.

Klaipėda – Juodkrantė – Šturmų Švyturys – Klaipėda

6-8 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina: 500 eur.

Išvykstate iš Klaipėdos. Praplaukę uosto akvatoriją, pasieksite gražiąją Juodkrantę. Čia galėsite lengvai užkąsti jaukioje kavinukėje, pasivaikščioti Juodkrantės krantine. Palikę Juodkrantę, plauksite link Šturmų Švyturio, kur turėsite galimybę mėgautis saule, mariomis, praplaukiančiais laivais, nuostabiais marių krantais ir supustytu smėliu, todėl kelionė tikrai neprailgs. Atplaukę iki Šturmų Švyturio, papietausite išties gurmaniškai, nes valgį čia gamina aukšto lygio virtuvės šefai, tikri savo darbo profesionalai ir tik iš ypač šviežių produktų. Po nuostabių pietų grįšite į Klaipėdą.

Klaipėda – Mirusios kopos – Uostadvaris – Mingė – Klaipėda

6-8 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina 600 eur.

Ryte išvyksite iš Klaipėdos. Lėtai praplauksite uosto akvatoriją, pasigrožėsite marių krantais, praplauksite didingąjį INDEPENDENCE, pasieksite Mirusias kopas. Tai nuostabus gamtos darinys, nepaliekantis abejingų. Stabtelėję čia, galėsite piknikauti, mėgautis saulės ir vandens malonumais, gėrėtis neišdildomais vaizdais. Pasidžiaugę Unesco saugomu gamtos šedevru, išplauksite į Šturmų Švyturį, kur galėsite skaniai papietauti. Čia Jus pasitiks restorano šefai su puikiu maistu ir vynu. Visus įspūdžius įprasmins lėtas plaukimas atgal į Klaipėdos uostą.

Klaipėda – Mirusios kopos – Nida – Klaipėda

8 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina: 680 eur.

Išvyksite iš Klaipėdos ryte. Pasiekę Mirusias kopas, stabtelėsite pasimėgauti nuostabiu gamtos grožiu. Jei bus galimybė, taip pat galėsite pasidžiaugti saulės ir vandens malonumais. Vėliau plauksite į Nidą. Išsilaipinę Nidos uoste, galėsite pasivaikščioti po miestelį, pasivažinėti dviračiais nuostabia krantine (dviračių nuoma yra siūloma uostelyje), aplankyti suvenyrų krautuvėles ir papietauti jaukioje kavinukėje ar prabangiame restorane. Čia jų pasirinkimas išties gausus.

Klaipėda – Mingė – Šilutė – Klaipėda

8 – 10 val kruizas kateriu Bayliner 285 Cruiser. Kaina: 750 eur.

Ryte išvyksite iš Klaipėdos. Mėgaudamiesi marių kraštovaizdžiu, saule ir jūra, praplauksite uosto akvatoriją, didįjį INDEPENDENCE, Juodkrantę, Mirusias kopas. Kad kelionė neprailgtų, galėsite mėgautis užkandžiais. Kelias į Šilutę yra išties įdomus savo krantais, vingiais ir posūkiais. Tai tarsi mažoji Lietuvos Venecija. Plaukdami turėsite galimybę išgirsti paukščių čiulbėjimą, susipažinti su skirtinga augmenija, pakalbinti šalia besiganančias karvutes, pamatyti greta pravažiuojančius automobilius ar pamojuoti atsargiai prasilenkiantiems laiveliams. Šilutės uoste yra įsikūręs restoranėlis, kur po atviru dangumi papietausite ar išgersite taurę gaivaus kokteilio. Po sočių pietų lėtai besimėgaudami vaizdais grįšite į Klaipėdą.

Nuomos kainos

Mokesčio tipas:Kaina:Trukmė:
Trumpalaikė nuoma:280,00 Eur.*2 val.
Trumpalaikė nuoma:400,00 Eur.*4 val.
Trumpalaikė nuoma:500,00 Eur.*6 val.
Trumpalaikė nuoma:600,00 Eur.*8 val.

* Į kainą įskaičiuota: laivo kapitono paslauga, kuras, galimybė naudotis indais ir griliu, valymo mokestis.

Užimtumas

2020 rugsėjo

PrAnTrKtPnŠtSk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!