fbpx

Naudinga informacija

Paslaugų teikimo sąlygos

Šios Naudojimo sąlygos taikomos užsakomųjų paslaugų teikimui (toliau – Paslauga), kurią teikia ir prižiūri „TRAVEL BOAT“.

Paslaugos apibūdinimas

„TRAVEL BOAT“ suteikia laivų nuomos Paslaugą vartotojams (Klientui). Ši paslauga naudojasi tarptautinėmis laivų užsakymo sistemomis, per kurias „TRAVEL BOAT“ atstovauja profesionalioms įmonėms, atstovaujamas jų teritorijose registruotas laivų nuomos kompanijas.

Ši paslauga naudojama minėtų rezervavimo sistemų duomenų bazėse, kurias rengia nuomos kompanijos, taip pat suteikia techninę ir kitą informaciją, kurios pagrindu „TRAVEL BOAT“ parduoda paslaugą ir pateikia klientams pasiūlymus. Rezervavimo sistemose esantys laivai yra įrengti, patikrinti ir apdrausti pagal laivo eksploatavimo įstatymus ir taisykles.

Paslaugoje „TRAVEL BOAT“ naudoja savo žinias, kad surastų geriausią laivą klientui ir pateiktų atitinkamą išsamią informaciją apie kiekvieną konkretų pasiūlymą.

„TRAVEL BOAT“ yra brokeris ir Bendrovės atstovas, Klientas ir laivų nuomos bendrovė pagal atskirą nuomos kompanijos politiką pasirašo sutartį.
„TRAVEL BOAT“ yra atsakinga už Paslaugų teikimo klientų aptarnavimą ir veikia kaip tarpininkas informacijos ir mokėjimų srityje, ir nedalyvauja kaip kita šalis sutartyje.

„TRAVEL BOAT“ nuomoja laivus, iš esmės už tą pačią arba geresnę nuomos kainą, už kurią įmonės nuomoja tiesiogiai klientams be tarpininko, taip pat neapmokestina papildomai Paslaugos.

Užsakymo procesas

Kai užsakysite laivą, „TRAVEL BOAT“ apie tai informuos per rezervavimo sistemą ir patvirtins
užsakymą elektroniniu paštu.
Klientas patvirtina užsakymą privaloma tvarka apmokėdamas „TRAVEL BOAT“ mokėjimo sąskaitą už
laivo nuomą, kuri sudaro 50% visos laivo nuomos kainos.

Nuomos sąlygos

Paprastai, nuomos kompanijos nuomos sutarties versija yra pridedama, kurią klientas priima mokėdamas sąskaitą faktūrą. Nuomos sąlygose nurodomi sutartiniai Kliento ir Bendrovės santykiai, paslaugos turinys, šalių teisės, pareigos ir atsakomybė, taip pat atšaukimas ir kitos sąlygos, priemonės klaidų, žalos ir ginčų atveju.

Jei vartojama kalba yra kliūtis terminų aiškinimui, „TRAVEL BOAT“ išaiškins Klientui sutarties sąlygas.

Atsižvelgiant į verslo operacijų ypatybes ir skirtingus principus, taikomus skirtingose ​​šalyse, nuomos sąlygos yra individualios kiekvienai kompanijai.

Nuomojamo laivo naudojimas

Klientas privalo naudotis laivu, kaip aprašyta nuomos sutartyje, atsižvelgiant į saugią laivybą, vietines ir tarptautines jūrų taisykles bei kitus atitinkamus teisės aktus.

Kliento sąsaja

Be asmeninių paslaugų ir patirties, „TRAVEL BOAT“ svetainėje pateikiama užsakymo sistemos klientų sąsaja. Kliento sąsajoje klientas turi galimybę prašyti pasiūlymų ir vykdyti rezervacijas. Pasiūlymai, užsakymo parinktys ir rezervacijos, gautos naudojant kliento sąsają, taps privalomos tik tada, kai „TRAVEL BOAT“ jas atskirai patvirtins Bendrovės vardu. Patvirtinimas bus atliktas el. paštu per 24 valandas po to, kai klientas paprašys pasiūlymo ar užsakymo.

Atsakomybės apribojimai

Paslauga gali įtraukti kitų nuorodų į kitas svetaines. Kai pasiekiami trečiųjų šalių tinklalapiai per Paslaugą, tai atliekama jūsų pačių rizika.

Slapukai (cookies) ir kiti panašūs metodai gali būti naudojami paslaugai tobulinti. Jei Klientas blokuoja slapukus, paslaugos savybės gali būti nevisiškai prieinamos.

„TRAVEL BOAT“ neatsako už jokią žalą, padarytą Klientui ar tretiesiems asmenims dėl Paslaugų naudojimo, ar bet kokių techninių sutrikimų, kenksmingos programinės įrangos, nuorodų ar sugedimų.

Naudodamas kliento sąsają, „TRAVEL BOAT“ nebus atsakinga už gautos informacijos tikslumą, išskyrus jo sukurtą duomenų turinį. Galimi informacijos turinio pakeitimai be įspėjimo. Pristatymo kainą ir kitą informaciją „TRAVEL BOAT“ pasiūlys atskirai.

„TRAVEL BOAT“ taip pat nebus atsakinga už bet kokius nuostolius ar trūkumus, kuriuos Vartotojas ar trečiosios šalys gali patirti dėl neteisingos ar nepakankamos informacijos.

Įgulos sąrašas ir kvalifikaciniai pažymėjimai

Dėl nuomos bendrovių reikalavimų laivo įgula (toliau – Klientas) yra laivo įgulos sąrašas, kuriame yra pateikiami asmeniai duomenys.

Laivo nuomotojas taip pat visada yra kapitonas, kuris yra nurodytas įgulos sąraše ir laivų nuomos dokumentuose. Praktikoje visose valstybėse užsakomajam laivui privalo būti kvalifikuotas kapitonas, atsakingas už užsakomąjį laivą. Paprastai šioms kvalifikacijoms reikalingas tarptautinis laivavedžio pažymėjimas ir VHF / SRC sertifikatas.

Nuomos laivas negali būti naudojamas be įgulos sąrašo ir paskirto kapitono, turinčio reikiamą kvalifikaciją. Tai taip pat yra nurodyta Kliento ir Bendrovės Nuomos sutartyje.

„TRAVEL BOAT“ paprašys minėtų pažymėjimų kopijų užsakymo metu ir įgulos sąrašo apie 3-4 savaites iki nuomos laikotarpio pradžios Bendrovės vardu.

Įgulos sąraše yra ši informacija:

  • Vardas ir pavardė
  • gimimo vieta ir šalis
  • Gimimo data
  • pilietybė
  • paso arba ID numeris
  • žinios, kurios įgulos nariai turi kvalifikacijos sertifikatą laivo valdymui

Klientas pateikia sertifikatus „TRAVEL BOAT“, elektroninio pašto priede, kurį „TRAVEL BOAT“ perduos įmonei.

Įgulos sąrašas pateikiamas:

  • naudodamiesi elektronine paslauga, kuria „TRAVEL BOAT“ jam suteiks nuorodą arba,
  • „TRAVEL BOAT“ paprašys kliento užpildyti ir grąžinti informaciją „TRAVEL BOAT“, naudodamasi „TRAVEL BOAT“ pateikta forma bendrovei. Bendrovė taip pat gali būti įsikūrusi už ES ribų.

„TRAVEL BOAT“ pasilieka informaciją apie atvykimo datą, kol pasibaigs nuomos laikotarpis. Eksploatacijos sąrašai ir sertifikatų kopijos bus sunaikintos pasibaigus nuomos laikotarpiui. Keleivių registrai ir pažymėjimai nėra registras, nurodytas Asmens duomenų įstatyme.

Laivų nuoma

Išsinuomok laivą pigiai ir paprastai

Kodėl keliate sau rūpesčius ieškant laivo, kai mes galime atlikti darbą už jus? Tiesiog pasakykite mums, kokį laivą, kur ir kada, norėtumėte išsinuomoti, tuomet gautumėte asmeninių pasiūlymų, iš kurių tikrai išsirinksite tinkamą laivą. Mes taip pat atsakysime į visus jūsų klausimus ir suteiksime praktinės informacijos. Po sėkmingo laivo užsakymo mes pasirūpinsime visu laivo nuomos procesu.

Mūsų internetinė rezervavimo sistema taip pat yra pritaikyta jūsų naudojimui. Galite pasirinkti jus dominančius variantus ir perduoti informaciją mums arba patys padaryti rezervaciją per mūsų sistemą. Jūs galite užsisakyti laivą pigiau nei tiesiogiai iš laivų nuomos bendrovės.

Mes taip pat patariame jums visais kitais atvejais/ kelionės aspektais, kad jie atitiktų jūsų poreikius. Jūsų kelionė yra mums svarbi.
Nuomos kompanija (Charter Company) visada yra užsakomoji bendrovė, iš kurios laivas yra nuomojamas, ir asmuo nuomojantis laivą yra Nuomininkas (Charterer). Tarp šių dviejų šalių yra pasirašoma nuomos sutartis. Rezervacijos metu nuomotojui bus suteiktos angliškos nuomos sutarties sąlygos, kurios, jei pageidaujate, taip pat bus pateiktos iš anksto. „TRAVEL BOAT“ veikia kaip tarpininkas (Charter Agency).

Mūsų tikslas yra pasiūlyti jums paprastą, lankstų ir saugų būdą praleisti atostogas laive ar leistis į kelionę laivu, net jei esate visiškas naujokas. Ir ne tik paprastai, bet ir ekonomiškai.

Laivų nuoma trumpai

• Susisiekite su mumis ir praneškite mums, kurią savaitę ir apytiksliai kokios rūšies laivu susidomėjote ir kiek asmenų keliautų. Remdamiesi savo patirtimi, galime pasiūlyti gerų alternatyvų.
• Atkreipkite dėmesį, kad sezonas visada skirstomas į keleto kainų laikotarpius, o Viduržemio jūros regionai brangiausi yra birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.
• Kai pagrindinė informacija bus aiški, mes patikrinsime išnuomotų jachtų prieinamumą ir pristatysime jums tinkamus pasiūlymus. Jei norite daugiau laiko apsvarstymui, užsakytą laivą galime rezervuoti 3-4 dienoms. Ši parinktis nieko neįpareigoja ir jums nereikia nieko kompensuoti, tačiau ramiai galite apsvarstyti pasiūlymą nebijodami, kad kažkas kitas išsinuomos jūsų pasirinktą laivą.
• Kai priimsite sprendimą dėl laivo, mes padarysime rezervaciją ir atsiųsime mokėjimo sąskaitą už jūsų laivo nuomą. Išankstinio apmokėjimo suma yra 50% viso nuomos mokesčio ir turi būti apmokama maždaug per savaitę nuo užsakymo. Likus 8-4 savaitėms iki nuomos laikotarpio pradžios pervesite likusią 50% sumą ir mums taip pat reikės informacijos apie įgulos narių sąrašą.
• Dėl laivo įrangos, maisto produktų ir gėrimų informacijos galite kreiptis į mus.
• Mes pilnai palaikysime kontaktą su laivų nuomos kompanija ir surasime visus atsakymus į jūsų kelionės klausimus. Taip pat pasiūlysime kelionių maršrutus.

Ieškokite laivų internetu

Jei norite susirasti ir apžiūrėti laivus patys, naudokitės laivų paieška.

Laivų paieškoje galite rasti visus laisvų laivų nuomos pasiūlymus. Galite rinktis iš laivų išvykimo uosto, laivo ženklo, amžiaus, įrangos ir daugelio kitų paieškos kriterijų. Kai rasite tinkamą variantą, atsiųskite mums pasiūlymą tiesiogiai ar pasakykite mums, kokį laivą norite rezervuoti, kad mes jums tai pasirūpintume.

Nuomos kaina priklauso nuo laiko

Kainos yra susietos su sezonų nustatytais laikotarpiais. Brangiausi Viduržemio jūros laikotarpiai yra liepos ir rugpjūčio mėnesiai. Geras laikas praleisti atostogas laive yra gegužės-birželio, rugsėjo-spalio mėnesiai.

Kada užsakinėti laivą

Geriausia pasiūla ir kainos sekančiam sezonui yra lapkričio – gruodžio mėnesiais, taip pat sausio mėnesį gausite vadinamąją „išankstinio mokėtojo nuolaidą“ paprastai 10-20%. Tačiau metų pradžioje yra dideli laivų parodų, todėl geriausia palaukti iki vasario pabaigos – kovo ir tada užsakinėti laivą. Vėliau pavasarį bus taikomos specialios nuolaidos likusiems užsakomiesiems laivams. Rugpjūčio mėnesį taip pat būna gerų
„paskutinės minutės“ pasiūlymų likusiems rudeniniams laivams.

Ką reiškia laivų nuoma ir kur reikia papildomo mokesčio?

Nuomos kaina apima burlaivį arba motorinį laivą su įranga norimam laikotarpiui (visos savaitės). Laivas paprastai atiduodamas pirmame nuomos laikotarpio šeštadienyje ne vėliau kaip iki 17:00. Nuomos laikotarpis paprastai baigiasi paskutinį šeštadienį 9 val. Penktadienį laivas turi grįžti į perdavimo (arba namų) uostą paprastai nuo 16:00 arba 18:00. Ekipažas gali likti laive iki šeštadienio ryto.

Valymo/atidavimo (Transit log arba End cleaning) mokestis yra privalomas. Mokestis priklauso nuo laivo dydžio (paprastai 120-300 EUR).

Turizmo mokestis Kroatijoje ir Graikijoje taip pat yra privalomas, apytiksliai. 1,15 € / asmeniui per dieną (2018 m.). Vaikai iki 12 metų nemoka turizmo mokesčio. Kitose šalyse jis tai pat yra priskaičiuojamas.

Nuomojami laivai grąžinami papildytais degalais (degalai neįtraukti į nuomos kainą). Taip pat uostų mokesčiai (išskyrus namų uostą) neįtraukti į nuomos kainą.

Patalynė gali būti įskaičiuota į laivo nuomos kainą arba mokamas papildomas mokestis.

Laivai

Nuomos laivai (Bareboat) yra įvairių dydžių, mažiausi yra 21 pėdų ilgio, didžiausi yra apie 60 pėdų. Dar didesni laivai paprastai nuomojami su įgula (Crewed). Kabinų skaičius (Bareboat) svyruoja nuo 2 iki 5 kajučių. Kai kurie iš didžiausių jachtų taip pat yra vadinama „kapitono kabina“, kuri yra maža ir gana kukli. Visuose laivuose taip pat galite naudoti saloną nakvynėms. Ši lova talpa paprastai nurodoma kajutės + salonas (pvz 6 + 2 lovos).

Greta burlaivių, taip pat yra katamaranų bei motorinių laivų. Apskritai, galite pasirinkti iš daugiau nei 8000 laivų visame pasaulyje.

Svarbu pabrėžti, kad kiekvienas laivas yra labai individualus. Įranga, išdėstymas ir mažesnės detalės skiriasi. Laivo amžius taip pat svarbus, rekomenduojame nuo 0 iki 7 metų amžiaus laivus.

Vaizdai, susiję su laivų vaizdavimu, dažnai yra laivo gamintojo skelbimai. Nuomos kompanijos laivai gali skirtis nuo pateikiamų laivų nuotraukų internete. Jei jums kyla abejonių būtinai klauskite pas mus dėl laivo ir įrangos specifikos.

Papildomos paslaugos

Papildomos paslaugos ir papildomas mokestis už paslaugų ir prekių pasirinkimą. Priekaba, skirta pripučiamai valčiai, SUP dangteliui, snorkeling įrangai, genetikai ir tt, arba net maistas ir gėrimai, paruošti laivui.

Taip pat gali būti atliekamas vienos krypties buriavimas (one way) , įskaitant atskirą mokestį. Išsami informacija apie kiekvieną atvejį yra pateikiama atskirai.

Taip pat galite pasisamdyti laivų nuomos kompanijos vietinį kapitoną arba galėtumėme pasiūlyti susiderinti kelionę su lietuviu kapitonu.

Draudimas (užstatas)

Visi laivai yra apdrausti. Draudimas turi išskaitą (frančizę), kuri paprastai yra 1200 – 3000 eur priklausomai nuo laivo dydžio, amžiaus ir tipo, ir šią sumą, kaip depozitą nuomos kompanija rezervuoja kliento kortelėje arba galima palikti grynais pinigais. Jei laive padaryta žala, bet žalos atlyginimo kaina yra mažesnė nei išskaityta, bus imamos tik faktinės išlaidos. Didžiausia nuostolių suma, kuria rizikuoja klientas yra depozito dydžio suma. Apie visus nuostolius reikia nedelsiant pranešti skubios pagalbos numeriu laivo nuomos kompanijai (24/7).

(Damage waiver) Nuomos kompanija gali sumažinti atskaitytiną sumą ir paliekamą depozitą perkant atskirą draudimą (vadinamąjį negražinamą depozito draudimą). Šis draudimas paprastai kainuoja nuo 150 iki 300 eur savaitei. Tada nuomos kompanija arba gražinamą depozitą (refundable) prilygina 0 arba jis sumažinamas iki 100-300 eur. Praktika skiriasi priklausomai nuo šalies ir nuo nuomos kompanijų. Jeigu nuomos kompanija nesiūlo galimybės apsidrausti depozitą, tada mes patarsime kaip išspręsti šį klausimą.

Šis draudimas taip pat nedraudžia klientų asmeninės nuosavybės.

Kaip išsinuomoti laivą, kokia atšaukimo politika?

Kai atliksite rezervaciją, gausite sąskaitą faktūrą išankstinio apmokėjimo ir nuomos sąlygoms.

Pagrindiniai mokesčiai: užsakymo metu 50% nuomos, maždaug 4-8 savaites prieš išvykimą reikės sumokėti likusią 50% nuomos mokesčio. Jei užsakymas atšaukiamas likus mažiaus kaip 60 dienų iki nuomos laikotarpio pradžios, išankstinio apmokėjimo nuomos mokesčiai nebus grąžinami. Bet kokia rezervacija, atšaukta mažiau nei prieš 60 dienų iki nuomos laikotarpio pradžios, bus papildomai apmokestinama.

Detalios laivų nuomos sąlygos pagal atitinkamos laivų nuomos bendrovės sąlygas gausite užsakydami
laivą.

Laivų nuomos dokumentai

Kelias savaites prieš išvykimą, ne vėliau kaip galutinės sąskaitos apmokėjimas, paprašysime įgulos narių sąrašo. Komandos sąraše reikalaujama įgulos vardų, adresų, tautybių, gimimo datos ir pasų numerių. Mes toliau pateiksime įgulos sąrašą laivų nuomos įmonei.

Jeigu nuomojatės laivą be kapitono, t.y. valdysite laivą patys, mes paprašysime ir nukopijuosime laivavedžio pažymėjimą ir VHF radijo sertifikatą.

Laivo priėmimo ir grąžinimo procedūra

Laivas tikrinamas grįžus iš plaukiojimo. Laivo korpusas, takelažas, įranga ir t.t. yra patikrinama nuomos kompanijos atstovo. Burės taip pat gali būti atidaromos ir jų būklė yra patikrinama.

Pagrindinis perdavimo patikrinimo tikslas yra įrangos instrukcijų vadovas, įvairių jungiklių ir jungiklių padėčių (vandens, elektros, dujų ir kt.) parodymas. Jei pastebėjote bet kokius defektus, trūkumus ar trūkius įrangoje, valčių korpusuose, liukuose, vožtukuose ir kt., atkreipkite dėmesį į juos. Tikslas yra nustatyti defektus ir gauti nepažeistą ir funkcionuojantį laivą. Tačiau, jei laive yra defektų, paprašykite, kad tai būtų įrašyta į sutartį.

Kai laivas yra grąžinamas, atliekamas panašus patikrinimas, o naras taip pat tikrina laivo dugną. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad jūs grąžinsite laivą tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir priėmimo metu, atsižvelgiant į įprastą nusidėvėjimą. Jei kuri nors vieta yra sugadinta, ji įvertinama, ar tai buvo dėl naudojimo, įprasto nusidėvėjimo, ar dėl bet kokios kitos priklausančios nuo vartotojo priežasties. Remdamiesi tuo, jūs sutinkate, ar esate atsakingi, ar ne. Tačiau būtina prisiminti, kad jei dėl audros, vėjo ir t.t. kažkas nutrūksta, būsite atsakingi jūs. Laivas turi būti naudojamas taip, kad galėtų išvengti tokios žalos.

Jei laivas, įranga ir kt. yra pažeidžiami, visada pirmiausia susisiekite su nuomos bendrove, praneškite apie tai ir susitarkite dėl tolesnių veiksmų. Nesiimkite jokių taisomųjų veiksmų, išskyrus atvejus, kai tai būtina siekiant išvengti sužalojimo ar pavojaus.

Atsakomybės apribojimas

„TRAVEL BOAT“ neatsako už informacijos, gautos iš kitų operatorių internetinių paslaugų, tikslumą. Nuomos sutartis yra sudaryta tarp nuomos kompanijos ir jūsų, „TRAVEL BOAT“ veikia kaip tarpininkas.

Visi reikalavimai turėtų būti nukreipiami į nuomos kompaniją.

Patikimas kelionių laivu draudimo partneris – Pantaenius !

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!