fbpx

Turkija

Turkija – mistiška, gamtos ir kultūros perlais apdovanota šalis, besiribojanti su Marmuro, Juodąja ir Viduržemio jūromis. Pastarosios pakrantės turistų lankomos bene daugiausiai. Jos idealiai tinkamos buriavimui, plaukiojimui laivais ir katamaranais, mat daugiau nei 8300 km sudaranti kranto linija puošiasi daugybe įlankų ir smėlėtais paplūdimiais, kuriuos išsyk pamilsta kiekvienas keliautojas. Žinomiausia pakrantės dalimi galima laikyti turkų rivjerą tarp Češmės ir Antalijos.

Turkija suskirstyta į septynis geografinius regionus: Marmario, Egėjo, Viduržemio, Centrinės Anatolijos, Rytinės Anatolijos, Pietinės Anatolijos ir Juodosios jūros. Net 97% visos šalies teritorijos yra Azijos žemyne, likusi dalis – Europoje. Visa valstybė suskirstyta į 81 provinciją, 4 iš jų (Edirnės, Kirklareli, Stambulo ir Tekirdaho) yra Europoje.

Turistams Turkija įspūdį palieka kaip Antikos laikų lobynas, kuriame gausu šventyklų, amfiteatrų, svarbių kapaviečių. Išskirtine architektūra ir puošyba išsiskiria čionykštės mečetės, tiltai, išlikusios pilys. Pramogauti nusiteikusiems keliautojams rekomenduojama aplankyti vandens sporto centrus, golfo laukus, pasimėgauti naktiniu gyvenimu šalies kurortuose. Dieną leiskitės atrasti gamtos lobynų: saulė virš paplūdimių šviečia visus metus, kvepia pušynai ir apelsinų sodai, o vanduo ne tik šiltas, bet ir pasakiškos turkio spalvos. Marmaryje sužavės atviruką primenantys kalnai, Fetijoje – ant kalvos su viduramžių tvirtove įsikūręs senamiestis, Bodrume – Šv. Petro pilis ir žaismingas naktinis vietos gyvenimas.

Nuo XI a. besiformuojančios turkiškos virtuvės gardumynai ras kelią į kiekvieno keliautojo širdį ir skrandį, mat šios šalies virtuvė – viena didžiausių pasaulyje. Čia ragaukite tradicinių manti – virtinukų su mėsos įdaru, kebabų, mėsa įdarytų baklažanų karniyarik, riešutais ir serbentais įdarytų vynmedžio lapų dolma. Savo bičiuliams lauktuvių tikrai norėsite parvežti puikios turkiškos chalvos.

Rezervuokite laivą Turkijoje

Pasinaudokite mūsų siūloma laivų paieška – greitai ir patogiai surasite Jūsų poreikius atitinkantį laivą įvairiose pasaulio vietose! Pasirinkite patinkantį laivą, spauskite „Sekantis“ ir pamatysite visą išsamią informaciją. Jei pageidaujate, pasirinkite papildomas paslaugas ir pateikite laivo rezervaciją. Rezervacija yra visiškai NEMOKAMA, o gavę informaciją, artimiausiu metu su Jumis susisieksime suderinti visų detalių. Turite klausimų? Susisiekite tel. nr. +370 698 34089 arba el. p. info@travelboat.lt

Mes Jums padėsime išsirinkti geriausią variantą!